Fan Fictions about One direction

Reklamy SEM jinak ignoruju


Large


Payners

21. july 2013 at 14:47 | Christie |  Facts
Občas na Facebooku čtu,že některé Directionerky začaly mít rády Liama,protože teď změnil styl,má větší svaly a je celkově prostě "lepší". Bohužel musím říct,že je to pravda. Podle mě byl vždycky ten nejméně oblíbený. Je to ošklivý,ale neříkejte,že to tak není. Na blozích i stránkách na FB v anketách typu "Koho máte nejradši?" byl vždycky ten,kdo měl nejméně hlasů. Bylo na něj spoustu keců,že pořád začíná zpívat jako první skoro ve všech písničkách,že je nudný a trapný.
Teď změnil styl a všichni ho najednou strašně milují. Neříkám,že je špatně,že ho mají lidi rádi.To vůbec ne. Já jsem Paynerka od začátku. Od té doby,co jsem poprvé viděla WMYB a od té doby,co jsem se stala Directionerkou. Podle mě se povahově vůbec nezměnil. Až na to,že se o kapánek víc projevuje. Což je dobře.
Jde mi o to,že teď ho má víc lidí radši právě jenom kvůli tomu,že změnil styl. A to není dobře. Lidi by ho neměli mít rádi jenom kvůli jeho stylu. Liam má hrozně velké srdce. Měli by ho milovat kvůli jeho povaze.
A teď to vypadá,že ho povyšuji nad klukama. Vůbec ne. Miluju je všechny ,ale přiznejme si,že každá Directionerka má svého oblíbence. Každá máme jiný typ kluka,který se nám líbí. Jsou tu Stylerky,Zaynerky,Tomlinsonerky, Niallerky a Paynerky,ale všechny jsme Directionerky a nemělo by nám být nadáváno za to,že jeden je nám sympatičtější než druhý. Můžeme být i Stypayhorliksonerky,ale pořád budeme mít jednoho radši.To jsem ale odbočila.

Můžu se najednou stát Paynerkou,ale né proto,že má "krutý hadry" :D Můžu se stát Paynerkou,protože Liam je ten kluk s obrovským srdcem.

Posters


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bejuš Bejuš | 27. august 2013 at 22:08 | React

úplne s tebou súhlasím... tiež milujem Liama od WMYB

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama