Fan Fictions about One direction

Reklamy SEM jinak ignoruju


Large


September 2012

I love you...Thanks

29. september 2012 at 12:10 | Týnka |  Staré články One direction

Sorry Loui,ale asi by jsem tě za to zabila :DDD

Postavy TVD

28. september 2012 at 12:42 | Týnka
Vedlejší role:

Arielle Kebbel (Lexi Benson)
Taylor Kinney (Mason Lockwood)
Joseph Morgan (Klaus Mikaelson)
Daniell Gillies (Elijah Mikaelson)
Clarie Holt (Rebekah Mikaelson)
Nate Buzolic (Kol Mikaelson)

.................................

Alaric Saltzman

28. september 2012 at 12:39 | Týnka

Alaric je novým učitelem dějepisu v Mistic Falls. Nejprve se zdá jako obyčejný profesor, ale postupně začne vyplouvat na povrch, že hledá důkaz existence upírů. Alaric měl ženu (Isobel), která se zabývala různými záhadami a byla naprosto fascinovaná možností existence upírů. Jednoho dne Isobel zmizela a později byla prohlášena za mrtvou - jedna věc ale neseděla, nikdy se nenašlo její tělo.Alaric zjistí, co jsou Damon a Stefan zač. Přijde i na to, že Damon proměnil jeho ženu v upírku. Spousta tajemství se začne prodírat na povrch. Například, že Isobel je příbuzná Katherin a hlavně, že je to biologická matka Eleny.Alaric se přidává ke Stefanovi, Damonovi a Eleně... Později se zamiluje do Eleniny opatrovnice - Jenny. Alaric si na nový život zvykne - spřátelí se s Damonem, Stefanem a stejně tak Elenou a Jeremym. Stává se jedním z nezbytných členů "party" a pomáhá při mnoha problémech, které se týkají upírů... Když Jennu zabije Klaus začne Alaric propadat depresím a přestává si věřit... .

Tyler Lockwood

28. september 2012 at 12:29 | Týnka

Tyler je student střední školy v městečku Mystic Falls. Je synem starosty a i jeho matka má ve městě poměrně velký význam.
Při zásahu proti upírům v Mystic Falls je zabit Tylerův otec a málem i Tyler (který je nakonec zachráněn). Tyler nechápe, co se stalo, protože není upírem. Do Mystic Falls přijíždí Maison (Tylerův strýc). Tvrdí, že přijel kvůli smrti bratra, ale ve skutečnosti hledá měsíční kámen. Tylerovi vysvětlí, že je z rodiny vlkodlaků, ale že se vlkodlakem nestane, pokud nikoho nezabije (jelikož jsou silnější a více náladoví, může se to stát snadno).Tyler je později ovlivněn Katherine a zabije jednu dívku. Poté mu pomáhá Caroline - správně se připoutat a nikomu neublížit. Jsou skvělí přátelé a později začne s Caroline chodit.Poté, co Klaus přijede do Mystic Falls tak Tylera nakrmí svou krví. Také zabije a nakrmí ho krví Eleny, tak se Tyler stává prvním hybridem. Tyler Klause velmi respektuje.

Vicki Donovan

28. september 2012 at 12:26 | Týnka
Vicki je mladší sestra Matta Donovana. Svého otce nezná, její matka je neustále pryč a tak není divu, že bere drogy. Prajuce jako číšnice v Mystic Grillu. Chodí s Tylerem Lockwoodem, ale jak ji pokouše Damon a Stefan ji poupraví paměť tak začne trochu randit s Jeremym. Když se na večírku pohádá s Tylerem jde za Jeremym a zůstane u něj.Když v noci paří se svými kamarády na starém hřbitově, Damon se ji pokusí zabít. Ale, když zjistí že se mu to nepovedlo tak ji vezme k sobě domů. Tam jí dá svoji krev. Poté co se Vicki osprchuje tak zjistí co jí Damon udělá a zase se z něj napije. Potom oba tančí. Když si Vicki vylije Damonovi srdíčko, tak jí Damon zabije. Tentýž den se napije z Logana a proces je dokonán. Když je ve škole Halloween,vyláká Jeremyho ven a tam ho prosí aby s ní utekl, ale jakmile ochutná jeho krev, tak se na něj vrhne. Když se zakousne i do Eleny, tak ji Stefan zabije a Damon zahrabe.

Jenna Somers

28. september 2012 at 12:23 | Týnka

V mládí utekla z Mystic Falls, kvůli Loganu Fellovi. Když zemřeli rodiče Eleny a Jeremyho, tak se stala jejich opatrovníkem. Na večírku dá Loganovi šanci. Vyvíjí se to slibně, ale pak Logan najednou zmizí. Ani ji nepošle e-mail. Najednou se jí Logan objeví ve dveřích, ale Jenna mu zabouchne dveře před nosem.Poté potká Alarica Saltzmana a oba si padnou do oka a začnou spolu randit. Pro oba se to vyvíjí slibně. A najednou je Jenna jediná v domě, kdo neví pravdu o Isobel ani o upírech. Když se do města vrátí John Gilbert (strýček Jeremyho,pravý otec Eleny) všechno se pokazí. John jí nasadí brouka do hlavy ohledně Isobel, Rick jí nechce a nemůže říct pravdu a Jenna s Rickem se rozejdou.

Jeremy Gilbert

28. september 2012 at 12:22 | Týnka

Jeremy Gilbert žije v Mystic Falls s Elenou, která je jeho sestra. Je mu 15 let. A oba sourozenci se jen těžko vyrovnávají se smrtí rodičů. Jeremy se vyrovnává se ztrátou rodičů pomocí drog a alkoholu. Na párty kam jde společně s Elenou potká Viki. Tu napadne Damon Salvatore bratr Stefana Salvatora. Jeremy jí zachrání a zavolá sanitku. Viki přežije, ale nepamatuje si kdo jí to udělal. Jeremy je do Viki nešťastně zamilovaný. Jeremy pozve na párty Viki a ta přijme.
Její přítel Tyler na párty napadne Jeremyho. Chtějí se začít prát, ale Tylerův otec je vyvede před budovu a tam jim řekne aby si to vyřídili jako chlapi. Oba něco namítají a v tu chvíli je vyruší učitel Salzman.

Matt Donovan

28. september 2012 at 12:20 | Týnka

Matt je bývalý přítel Eleny. Je hodný a milý. Hraje ve fotbalovém družstvu a Elenu ještě dlouho po rozchodu miluje.
Matt se později dá dohromady s Karoline, kterou má velmi rád. Karoline je ale upírka a tak musí Mattovi mazat paměť, když se jí to jednou nepovede, Matt se jí velmi bojí, ale jeho paměť zůstává. S Karoline jejich vztah končí.Matt má problémovou mámu i sestru. O obě se v podstatě stará (má práci v Mystic Gril). Jeho sestra Vicky bere drogy a později je přeměněna na upíra (což Matt neví) a zabita.Když je Jeremy oživen, začne Vicky vídat. Matt se o to chce také pokusit a tak skočí do vody se závažím a spoléhá na to, že ho zachrání Bonnie. Té se to naštěstí povede a Matt začne vídat svou mrtvou sestru Vicky. Poté se ji pokusí "zhmotnit" Vicky chce ale zabít Elenu kvůli rovnováze, a tak ji Matt pošle (i přesto jak jí má rád) s pomocí Bonnie pryč.

Caroline Forbes

28. september 2012 at 12:19 | Týnka

Caroline Forbes je normální obyčejná 17-náctiletá holka. Mezi její nejlepší kamarádky patří Bonnie Bennett a Elena Gilbert.Někdy je namyšlená, povrchní, ale jinak je skvělá kamarádka. Jednou se seznámí s Damonem, který na ni použije svojí moc a ona ho poslouchá na slovo. Pak se s Damonem rozejde. Ten jí totiž napadnul a chtěl ji vysát. Jenže, ona měla v sobě sporýš (to je jedna bylina), který jí dal do pití Damonův bratr Stefan. Tím jí zachránil. Ale pak je jednou zraněná v nemocnici po autonehodě a Damon jí dá svoji krev, aby jí uzdravil. Do nemocnice přijde Katherine a udusí jí polštářem a tím jí přemění na Upíra. Další den se napije lidské krve a přeměnu dokončí.

Bonnie Bennett

28. september 2012 at 12:15 | Týnka

Bonnie Bennettová je kamarádka Eleny Gilbertové a Caroline Forbesové. Je hodná, milá a atraktivní. Bonnie ví o tajemství upírů.Sheyla Bennettová její babička jí řekla, že je čarodějnice . Bonnie se dostal na krk krystal, který v minulosti patřil Salemské čarodějce Emily Bennetové.Krystal patřil Damonovi. Emily se sní chtěla spojit díky krystalu. Postupem času se jako čarodějnice zdokonaluje.

Damon Salvatore

28. september 2012 at 12:12 | Týnka


Starší bratr Stefana Salvatora, který žil se svojí rodinou ve Florencii 14-15 stol. Z obou bratrů se stali nepřátelé na život a na smrt, kvůli dívce, která je proměnila v upíry a následně se zabila, protože oba milovala, ale nemohla si mezi nimi vybrat. Damon se odtrhl od svého bratra, se zlobou a touhou zabíjet. Později ho cizí síla přilákala do Mystic Falls, kde se usadil i Stefan. Stefan se následně zamiluje do dívky Eleny, která jako by z oka vypadla, jeho bývalé lásce. Damon, silnější než Stefan, protože neodmítá normální upíří stravu - lidskou krev, se snaží také dostat Elenu, ale za jiných okolností než Stefan.

Stefan Salvatore

28. september 2012 at 12:09 | Týnka

Bratr Damona Salvatora, jeho uplný opak. Neživí se krví lidí, ale zvířat. přistěhuje se do města Mystic Falls, kde objeví nádhernou dívku jménem Elena. vzápětí se do sebe zamilují. Ale čirou náhodou se zde objeví Damon, který bude dělat problémy. Z prvu se Elena se Stefanem rozejde, ale zase se dají dohromady. Damon je zamilovaný a přísahá, že jí bude především ochraňovat. Damon, ale chce Elenu za každou cenu. Už jednou mu přebral lásku, teď se nevzdá a chce o Elenu bojovat. Stefan odmítá bojovat se svým bratrem, i když se k smrti nenávidí.

Elena Gilbert

28. september 2012 at 12:06 | Týnka

Elena je úplně obyčejná 17-náctiletá dívka, které zemřeli rodiče. Má bratra Jeremiho, kterému je 15. Ten to všecno neunese a začne brát drogy. Později se Elena seznámí se Stefanem Salvatorem, který je upír, živící se zvířecí krví. To ale Elena neví a začne se ze Stefanem kamarádit... všechno se ale změní, když se ve měste objeví Stefanův bratr, Damon, zabíjící lidi. Ten má v úmyslu se pomstít svému bratrovi, jelikož se oba zamilovali do stejné upírky, Kathrine. Která je Eleně strašně podobná...

Liam´s haircut

28. september 2012 at 11:54 | Týnka |  Staré články One direction

Včera jsem si na stránkách na Facebooku přečetla nespočet komentářů od Directionerek o tom,jak se jim nelíbí Liamův nový haircut.Boože jsou to jenom vlasy a pravá Directionerka by ho neměla mít ráda jenom kvůli vlasům.Já jsem si ho zamilovala kvůli jeho nádhernýmu hlasu a obrovskýmu srdci ♥ I kdyby byl plešatej nebo měl na hlavě půl metrovýho červeno-zelenýho pankáče tak se mi bude líbit :D

Cimorelli

27. september 2012 at 19:10 | Týnka

Já ty holky prostě zbožňuju :D Maj nádherný všechny Covery!

TV Magazine-Video

27. september 2012 at 18:42 | Týnka |  Staré články One direction
VAROVÁNÍ POKUD SI PUSTÍTE TOTO VIDEO PŘESTANETE DÝCHAT KVŮLI TOMU JAK JSOU DOKONALÍ ♥♥♥ OH GOD♥

♥TADY♥


Hot or Not? Dylan O´Brien

27. september 2012 at 18:36 | Týnka |  ¤Ostatní¤

Dylan alias Stiles z Teen wolf! Ode mě má HOT ♥♥

GOD!♥

27. september 2012 at 18:31 | Týnka

Tady vypadá jako Bůh ♥♥♥

KING! :D

27. september 2012 at 18:23 | Týnka |  Staré články One direction
Zajímavý, že Liam si jde jako king a ti čtyři se tam brodlujou,jak kdyby za nima byl žralok :DD


http://media.tumblr.com/tumblr_m652sfd2K51qzqvtw.gif


Postavy PLL

27. september 2012 at 17:40 | Týnka

Vedlejší role:
Holly Marie Combs (Ella Montgomery)

Ian Harding(Ezra Fitz)

Clarie Holt (Samara)

Chuck Hittinger (Sean Ackard)

Laura Leighton (Ashley Marin)

Tyler Blackburn (Caleb)

Christopher Michael (Security Guard)

Nia Peepels (Pam Fields)

Julian Morris (Wren Kim)

Daniel Travis (James Leland)

Diego González Boneta (Alex Santiago)

Chad Lowe (Byron Montgomery)

Michaek Mantell (Therapist)

Connor Trinneer (Nick McCullers)

Amanda Schull (Meredith Sorenson)

Janel Parrish (Mona Vanderwall)

Julianna Rose (Female Student)

Bianca Lawson (Maya St. Germain)

Torrey DeVitto (Melissa Hastings)

Ryan Merriman (Ian Thomas)

Brant Daugherty (Noel Kahn)

Brendan Robinson (Lucas Gottersman)

Anne Marie DeLuise (Mrs. DiLaurentis)

Jill Holden (Mrs. Welch)

Steven Krueger (Ben)

Bryce Johnson (Darren Wilden)

Cody Christian (Mike Montgomery)

Carlson Young (Amber Victorino)

Keith Pillow (Mr. Sheldrake)

Nolan North (Peter Hastings)

Kayden Kessler (Hayden)

Lesley Fera (Veronica Hastings)

James T. Williams II (Officer Maple)