Fan Fictions about One direction

Reklamy SEM jinak ignoruju


Large


January 2011

Konečněě !!

29. january 2011 at 11:38 Myself
Ahojky budeme se stěhovat!!Konečně budu v normálnim rodinným domě.Hrozně se těšim už mám představu jak asi by měl vypadat můj pokoj :D Hlavně je to kvůli tomu miminu asi byse nás 5 do jednoho bytu nevešlo :D Ale štve mě že nebude bazén :( Ale zase možná bude pes!! :D  Naproti bydlí moje sestřenka a vedle nás babička mí kámošky takže docela dobrý místo ne? :D Budeme mít  i krb =) Byli jsme se kouknout na kuchyně už asi máme představu jakou mně se hrožně líbí! Měl by jsme se stěhovat asi v září nebo tak nějak :) Takže od září budu psát z novýho pokojíčku xD 

Animačky

27. january 2011 at 18:14
hg


1226


216


131456


1566


23


26


564


5131


61


213


22


5


11


55


+52


13

Zase Xteen

18. january 2011 at 15:33 Myself
Ahojky zase bych  potřebovala ňáký ty hlasy na Xteen =D Tak pokud jsem hezčí než moje soupeřka tak mi dej hlas ;) 

Hlasuj    ZDE =)

Jak být dobrá kámoška?

12. january 2011 at 16:37
Teď bych vám chtěla říct jak by se měla chovat a co by měla dělat správná kámoška (podle mně =) )


1. Naslouchat
Máš plno věcí, co jí popřípadě jemu říct. Ale bacha, ať nemluvíš pořád jenom ty. Správná kámoška, ať má problémů kolik chce , si vždycky najde čas na problémy své kámošky.

2. Držet tajemství
Svěřila se ti, například s tím že se jí líbí nějaký kluk nebo něco. Jestli jste vážně dobré kamarádky, ani ti nemusí říkat, které věci se prostě nehodí šířit dál. Když už tě ale poprosí, že tohle fakt musí zůstat jen mezi vámi, nediv se, když s tebou přestane kamarádit, když to hned vyslepičíš půlce třídy.

3. Pomáhat
Tvoje kámoška něčemu nerozumí? Pomlouvají ji za jejími zády nejnafoukanější holky ze třídy? Ty jsi tu od toho, abys ji zachránila. Doučuj ji, vyrazte někam, před ostatními se ji zastaň. Každý se trochu stydí říct si o pomoc, ale nejlepší kámošce není ani třeba říkat, protože ta už dávno tuší, kde je třeba pomoci.

4. Nežárlit
Má lepší oblečení, písemku napsala na lepší známku, na diskotéce se na ni kouklo víc kluků. Ach jo, tolik jí závidíš. Pozor, ať tahle závist nepřeroste až v žárlivost, od té to jde ke konci kamarádství pěkně rychle. Chceš být krásná, chytrá nebo úspěšná jako ona? Tak se jí zeptej, jak na to.Určitě ti poradí. Jste přece nej kámošky;)

5. Nebýt tajnůstkářka
Ona ti svěří i to nejhorší tajemství, ale ty před ní tutláš i to, že už měsíc chodíš s klukem (určitě by mi ho neschválila), a kdes koupila ten skvělý kabát (přece nebudeme mít stejný). Jasně, že jí nemusíš říkat všechno, ale komu jinému by ses měla svěřit, než jí?

6. Být upřímná
Jde si do školy s novým účesem, který je prostě děsný, a ty jí říkáš " páni sluší ti to",říkáš jak je boží a že se všem bude líbit?. Neboj se být upřímná, i když to může bolet. Popravdě jí řekni, že jí účes nesedne a zkuste ho v rychlosti předělat, ať není celé třídě k smíchu.

Nudíte se?

12. january 2011 at 16:06
Takže první článek v nové rubrice bude o tom čím se můžete zabavit. Budu psát  co já ráda dělám s kámoškama =) Takže když si budete myslet že je to nějaká kravina tak si poraďte sami =D 


1) Hry:
Když se fakt hodně nudíme tak si zaskáčeme na tancovácích podložkách =) A teda když je kámoška ještě neměla tak jsme si vytáhly nějakou společenskou hru.
2) Filmy:
Většinou když se nám fakt nechce nic dělat což je hodně málo kdy =D Tak si pustíme třeba nějaký film.Nebo můžete skočit do kina ;)
3) V létě:
V létě sedá dělat spousta zábavných věcí např.. koupat se v bazénu nebo na koupálku,hrát různé míčové hry atd...
4) V zimě:
Se dá bruslit,koulovat se,bobovat,lyžovat,snowboardovat....
5)Nebo si hrajeme na módní salon =D Jakože si rozdělíme pokoj na- kadeřnictví,manikůru,líčidla atd..=D Je to fakt sranda =D
6) Čokoláda:
Jednou Lejla jen tak listovala v časopise a našla tam hru.Vezmete si čepici,rukavice,talířek,vidlička příborový nůž,kostku a čokoládu ( nejlepší je bez oříšků  aby se vám to líp krájelo ;) ). Budete házet kostkou dokud vám nepadne 6.když vám 6 padne tak běžíte k talířku  vezmete si rukavice a čepici oblíknete a začnete krájet čokoládu.Mezitím tvůj soupeř dělá to co ty tzn. Hodí 6,běží k talířku,oblíkne čepici a rukavice a krájí čokoládu.A pořád takhle dokola dokud tu čokoládu celou nesníte =D


No tak to je asi všechno co děláme.Doufám že jsem aspoň trošku pomohla =) 

Úvod

10. january 2011 at 19:01
Ahojky sem tu zase =) Vytvořila jsem si novou rubriku a to s názvem "Rady".Teď se možná trošičku budu opičit po Lejle ale nebude to o tom jak ona říklala že to bude o klukách a nevim co všechno psala ( až tak hodně o tom nevím že bych mohla radit =D ) Prostě to bude o kamarádství a jak by se měla správná kámoška chovat atd.. Takže snad vám aspoň s něčím pomůžu =)

Prosím prosím hlásněte =))

4. january 2011 at 15:31
Ahojkky jsem na Xteen a potřebovala bych hlasy tak prosím hlasujte pro KiKuSHkaA
DĚKUJU MOC =* 


Chceš být mým AFFS??

1. january 2011 at 15:08 | Týnka

PRAVIDLA:

  • Musíš obíhat minimálně 4x týdně
  • Komentáře typu "Ahoj jak se máš? Obíhám" neberu.Pište komentáře k článku
  • Pokud máš pozastavený blog nebo tu nebudeš,nesmažu si tě ale dej mi o tom vědět
  • AFFS si vybírám takže pokud se neozvu,neberu tě (Neuraž se)


Piš do komentů:

  1. Jméno
  2. Blog (nepište prosím klik na web)
  3. Jak dlouho máš blog a o čem
  4. Jak často budeš obíhat
  5. Souhlasíš s pravidly?
Moje poznámka: ANTI blogy a podbně nespřáteluji!