Fan Fictions about One direction

Reklamy SEM jinak ignoruju


Large


December 2010

U Lejly..:-*

31. december 2010 at 14:21 Myself
Včera na dnešek jak už jsem psala v článku ČTVRTEK :) Jsem spala u Lejly (new-leonka-new.blog.cz).Hráli jsme hru Zatmění, potom jsme vytáhli tancovací podložky.Chvíli tam trvalo než jsme překecali její ségru Nikču (nikolamarincinova.blog.cz) aby nám půjčila i tu druhou :D No potom asi v 19:00 šli k Denče (denyzga.blog.cz ). Tam jsme hrály taky hry např.: veselá chobotnice a takový prase :D Pak jsme šli na PAPÁNÍČKO :D Trvalo to hodinu a půl než se to uvařilo :/ :D Potom jsme hrály pantomimu to bylo nejlepší :D Lejla pořád psala takový úchylárny :D Nakonec jsme šli domů asi až o půlnoci ale usnuli jsme asi ve 3 ráno..Teda Lejla já jsem nemohla spát protože mi byla hrozná zima.
No a dneska konečně ten Silvestr! tak ještě jednou pořádně si ho všichni užijte :)* 
Tak a já jdu konečně psát úkol :( :D 

Nový rok!

31. december 2010 at 10:00 Myself
Dneska je Nový rok! Já mám hrozně ráda ty rány večer vlastně u nás jsou rány i ráno :D Každý rok chodíme na náměstí a ty ohňostroje to je krása! Nechápu jak to můžu vydržet do půlnoci :D 
Každopádně v pondělí už jdeme do školy :( Těšim se akorát na kámoše  a to je všechno.Vůbec se tam netěšim hlavně kvůli tomu SMRAĎOCHOVI :D Zase zasmradí celou třídu :D 

Hlavně si ten Novej rok pořádně všichni užijte :-*

jm

Sterling Knight

27. december 2010 at 12:04
z


.........

Čtvrtek :)

27. december 2010 at 10:15 Myself
Ve čtvrtek bych měla jet k Lejlíkovi (new-leonka-new.blog.cz). Je těsně po Vánocích takže bude sranda ( tam je sranda vždycky :D ). Určitě musim vyzkoušet tu její tancovací desku a musíme si zahrát ZATMĚNÍ.Šmudlinka (její králík) ta je ze mně vždycky úplně vyjevená :D Když jsem u ní byla minule tam tam byla i Angee.na (smile-4-ever.blog.cz) a tancovali jsme zumbu takže zase sranda :D Tancovali jsem na Shakira-WAKA WAKA ( This time for Afrika ),Enrique Iglesias-I like it, Akon-Right now ( Na Na Na ). To byli zrovna čerti teda den před čertama :) Lejla říkala že od JEŽÍŠKA dostala povlečení s Harry Potterem takže doufám že na něm není Voldemort :D Takže plány ujdou teď jenom doufám že mi to mamka dovolí.Vlastně řekla: Já si to ještě rozmyslim! A když tohle řekne tak můžu SKORO vždycky :D 


zDárečky!!

25. december 2010 at 10:48Od tety Mýdlo a deodorant :
ff

Od kámošky (denyzga.blog.cz) Méďa :

fe


Taška přes rameno Hello Kitty od tatínka:

vf


Od kámošky Testy Witch :

df

to nevim od koho :D ale krásná žehlička na vlasy :

dfd

Od nej kámošky (new-leonka-new.blog.cz) povlečení na polštářek s Jacobem a Bellou :

dfg


Taky od Lejly samolepka na zeď (ale já ji mám na skříni :D ) :

rfr


Balíček  Garnier ( lak na vlasy,šampon a balzam) :

ff

Šampon a balzam:


fgvf

Samozdřejmě penize :D :


efwef


Knížky Stmívání,Nový měsíc a Rozbřesk ( Zatmění mám už dýl) :

bf

Pejsek!! :D :


fb

Povlečení na peřiny a polštář s Jacobem :


gbrtg
Kalendář 2011 :


ht


Díář 2011 :

trtNo takže je toho dost :D ještě jsem zapomněla fotit : 2 bundy,hřeben,tričko.To je asi už všechno :D

P.S. : Kromě těch posledních dvou je to focený z mobilu takže je blbá kvalita.

Ježíšek! :D

25. december 2010 at 10:22 Myself
Tak včera byl Ježíšek! Já jsem dostala úplně suprový věci.V dalším článku vám dám fotky věcí který jsem dostala.Nedostala jsem sice všechno co jsem chtěla ale místo nich jsem dostala jěstě lepší!Akorát moje sestra zase měla kecy: Ale tohle jsem nechtěla atd.. :D 

Fotky z vánoc:

vv

Stromeček před:
cfs


Stromeček po :
zuuu

v bvvhhnhnx


eettrfrč


wsw

2. část Harry Potter a relikvie smrti

20. december 2010 at 13:36
V červenci má být 2. část Harryho Pottera.Já se tak moc těšim už se nemůžu dočkat :D Taky nevim kdo to vymyslel aby to bylo na 2 části :D :/  Pro ty co ještě neviděli 1. část:

Začíná tím-,když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli... živého. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.


Trailer k 1. části :
Trailer k 2. části:Pro Lejlu ♥

17. december 2010 at 20:44d

Fotky pro Kuskus

17. december 2010 at 20:38
rč

O diplomek :)

17. december 2010 at 15:16 Competitions
1) Nej zvíře
2) Nej barva
3) Nej písnička
4) Nej film
5) Nej herec/herečka
6) Přezdívka + blog
7) Co na diplomek?? :)


Diplom budu dělat jenom prvním třem :) Nebo pěti.

Smraďoch :D

17. december 2010 at 14:57 Myself
Máme ve třídě jednoho kluka a ten hrozně smrdí :D Všichni jsme natlačený dopředu a a on je napláclej na zdi :D Kluci no vlastně i nějaký holky (třeba já :D) mu říkáme FEKÁL nebo CHODÍCÍ SEPTIK ani nevim kdo ti vymyslel :D Já vim není to od nás moc pěkný ale když on fakt hrozně smrdí :/ jednou o dějepise hrozne smrděl :D a skoro celá třída měla u pusy kapesníček a naše učitelka na D to řekla našemu třídnímu a málem jsme měli všichni s chování za 2 ale máme jenom ňáký varování nebo co to mlel.A od tý doby skoro vůbec nechodí do školy což je pro nás dobře. On propad k nám a my všichni doufáme že propadne zase ( a vypadá to nadějně :D) protože další rok by jsme s nim asi už nevydrželi :D Mně už z něj pálilo v krku i bolela hlava :D
dd

Camp rock

12. december 2010 at 15:29

Selenka Gomez

12. december 2010 at 15:19

Harry Potter

11. december 2010 at 13:28

ss


Hlavní postavy

11. december 2010 at 12:50

Harry Potter

Hlavní hrdina, rodiče mu zemřeli, když mu byl jeden rok. Jeho přátelé mu však jsou vždy nablízku a podržího i v těch nejnebezpečnějších situacích.


Ron Weasly

Harryho nejlepší kamarád. Je trochu roztržitý a stejně jako Harrymu mu učivo moc nejde, ale přesto se stejně jako Harry chce stát bystrozorem.

Hermiona Grangerová

Harryho nejlepší kamarádka a narozdíl od Rona je učení její velice silná stránka. Jako Ron a Harry chodí do koleje Nebelvír.

žž

Albus Brumbál

Je ředitelem Bradavic, velitelem Fénixova řádu a opravdu silným kouzelníkem. Je tak trochu tajemný, ale to mu nezabraňuje Harrymu pomoct v boji proti Pánovi zla.

5

Lord Voldemort

Pravým jménem Tom Rojvol Raddle, Též zvaný Pán zla, Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit, nebo Vy-víte-kdo. Pseudonymum Voldemort si dal až po dlohé době. 
Zabil Hrrymu rodiče a je velitelem zlých černokněžníků zvaných Smrtijedi.

t

Malfojovi

- DRACO MALFOY: Je odjakživa Harryho nepřítel a v Bradavicích navštěvuje kolej Zmiozel

g

- LUCIUS MALFOY: Drakův otec a velmi význačný Smrtijed

zu


- NARCISA MALFOYOVÁ: Drakova matka, Smrtijedka a sestřenice Siriuse

gg

Sirius

Harryho kmotr, dlouhá léta neprávem vězněný v azkabanu, člen Fénixova řádu a nakonec zabit svou sestřenicí Belatrix Lastregovou, Smrtijedkou a sestrou Drakovy matky.

t

Fénixův řád

Organizace spolčená proti Smrtijedům a Lordu Voldemortovi.

erwr
Cedric Diggory

se zucastnil za Bradavice spolu s H. Potterem soutěže kouzelnických škol o Ohnivý poháru. Byl to pohledný a v jádru dobrý chlapec, který měl nadprůměrné studijní výsledky.


nnb

Lenka Láskorádová
Chodí do stejného ročníku ve škole čar a kouzel v Bradavivích jako Ginny Weasleyová se kterou je i velmi dobrou kamarádkou. Lenka je velice upřímná dívka, ale je také velice střeštěná, proto si u svých spolužáků vysloužila přezdívku Lenka Střeštěnka. S Lenkou se poprvé setkáme v Bradavickém Expresu v dílu Harry Potter a Fénixův řád. Lenka celou dobu stojí po boku Harryho a jeho přátel a ze všech sil se snaží porazit vládu Lorda Voldemorta.

f

Ginny Weasly 

Je velmi chytrá a hezká.Ve druhém ročníku ji ovládne vzpomínky lorda Voldemorda,Harry ji zachrání..Od pátého ročníku hraje famfpál.v šestém ročníku začala chodit s Harrym ,za kterého se nakonec vdá a bude s ním mít tři děti-Lily ,Jamese a Albuse Severuse.

gtztFred a George Weasly 

Jsou dvojčata, synové manželů Weasleyových. Oba patří mezi nejbližší přátele Harryho Pottera. Dvojčata si libují v praktických vtipech a tricích a ostatními postavami a čtenáři knih jsou považována za velmi zábavná.
V prvních pěti dílech oba studovali na bradavické škole a byli výborní ve famfpálu na postu odrážečů. Ve třetím díle darovali Harrymu Pobertův plánek. Ve čtvrtém díle se pokusili vhodit své jméno do Ohnivého poháru, ačkoli ještě nebyli plnoletí, a narostl jim proto plnovous. V pátém díle se pomstili profesorce obrany proti černé magii a ministerstvem dosazené ředitelce Bradavic Dolores Umbridgeové za její nařízení a uprchli do svého obchodu Kratochvilné kouzelnické kejkle, na kterém začali zázračně vydělávat. Předtím ale způsobili ve škole smršť v podobě rachejtlí, se kterou si Umbridgeová dlouho nedokázala poradit.
Fred i George se pak stali členy Fénixova řádu. Na začátku posledního dílu připravilo George Snapeovo kouzlo o ucho, z čehož si pak obě dvojčata dělala srandu. Fred zemřel v závěrečné bitvě v Bradavicích. Podle Rowlingové se George nikdy se smrtí bratra úplně nevyrovnal, ale pokračoval v Kratochvilných kouzelnických kejklích spolu s Ronem, který podnik ale pak opustil, protože se stal bystrozorem. George si pak vzal Angelinu Johnsnovovou , se kterou má dvě děti - Freda (pojmenovaného po bratrovi) a Roxanne.

hhj


Arthur Weasley

 je manžel Molly Weasleyové a otec sedmi Weasleyových dětí, pracuje na  Ministerstvu kouzel  v odboru, který se zabývá kontakty s mudly.
Je vysoký a hubený s ustupujícími vlasy. Nosí drátěné brýle. Je synem Septima Weasleyho a Cedrelly Blackové, což ho dělá vzdáleným příbuzným Siriuse Blacka. Spolu s manželkou Molly mají sedm dětí: nejstarší z nich je Bill , potom Charlie,Percy, dvojčata Fred a George, Ron a Ginny. Všichni společně bydlí v domě, který se příznačně jmenuje Doupě.
Arthura zajímá vše, co se týká mudlů, dokonce upravil rodinný vůz Ford Anglina tak, aby mohl létat, čehož využijí Ron, Fred a George, když ve druhém díle chtějí dostat Harryho od Dursleových.
Poprvé se objevil ve druhém díle, kdy se Harry dostal na prázdniny k Weasleyovým. V pátém díle je Arthur členem Fénixova řádu, v jehož službách je také těžce zraněn Naginim a musí se léčit v nemocnici u sv. Munga, kam se dostane díky tomu, že se Harry dostane do Voldemortových myšlenek a řekne o tom Brumbálovi. Naštěstí se uzdraví. Rowlingová řekla, že měl původně v této časti zemřít. Měl zemřít také v sedmém díle. Rowlingová ho ale nemohla zabít, protože to je jeden z mála dobrých otců v knihách. Protože ale "chtěla zabít rodiče", odnesli to Remus Lupin a Nymfadora Toksová.

gMolly Weasleyová (roz. Prewettová)

Je malá buclatá žena s rudými vlasy, která vládne své domácnosti pevnou rukou. Je manželkou Arthura Weaslyho, se kterým má sedm dětí. Je velmi temperamentní a dokáže se rozčílit, pokud některé z jejích dětí něco provede. Na druhou stranu je ale velmi laskavá a Harryho Pottera má ráda jako vlastního syna. Při každé jeho návštěvě u nich doma mu podstrojuje a na každé Vánoce mu uplete svetr stejně jako svým dětem.
Jako dítě navštěvovala nebelvírskou kolej. Je členkou Fénixova řádu. Poprvé se objevila v prvním dílu série, když na londýnském nádraží King's Cross vypravovala své děti do Bradavicé školy čar a kouzel a vlídně Harrymu vysvětlila, jak se dostat na nástupiště.
Ve čtvrtém díle si dělá starosti o Freda a George, když začínají s Kratochvilnými kouzelnickými kejkli. Pak má také starosti o Harryho, když se stane šampionem Turnaje tří kouzelnických škol. Později také uvěří článku Rity Holoubkvé, že Hermiona zlomila Harrymu srdce. Spolu s Billem přijede do Bradavic před třetím úkolem, aby podpořili Harryho.
V pátém díle je o prázdninách v hlavním štábu Fénixova řádu na Grimmauldově náměstí. V šestém díle zpočátku nesouhlasí se svatbou Billa a Fleur. To se ale změní poté, co Billa napadne Feninr Šedohřebeté a Fleur si ho stále chce vzít. V sedmém díle se Doupě stane novým hlavním štábem Fénixova řádu. Molly uspořádá svatbu Billa a Fleur, během které se moci na ministerstvu chopí smrtijedi a všichni tak v panice utečou. Doupě již není bezpečné a rodina se přestěhovala k Mollyině tetičce Munier . Zúčastní se závěrečné bitvy o Bradavice. Když se dozví, že je Fred mrtvý, zhroutí se, ale začne bojovat s Belatrix Lestrangeovou, když její smrtící kletba jen tak tak mine Ginny. Nakonec ji zabije, takže i když na to Molly nevypadá, je zřejmě velmi mocná čarodějka.

e


Reubeus Hagrid

Je klíčník a šafář v Bradavicích. Jeho nejlepším přítelem je Albus Brumbál, Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová. Hagrid je zajímavý svou velikostí, je poloobr. Obři bývají zlí, ale Hagrid je moc hodný. Má velice rád divná zvířata. Hagrid se narodil v roce 1929. Matka byla obr a otec člověk. V roce 1940 začal hagrid studovat v Bradavicích a o dva roky později mu zemřel otec. V roce 1943 se otevřela Tajemná komnata a Hagrida neprávem obvinili a vyhodili ze školy. Brumbál mu ale věřil a dal mu místo školníka v Bradavicích. Když Harry studoval 3. ročník, začal Hagrid učit předmět na Bradavicích Péče o kouzelné tvory. A v 5.díle byl na cestě za obry, ale neúspěšně Smrtijedi je zlákali. Přivedl si tedy aspoň domů nevlastního bratříčka jménem Dráp (obr).

wšeš

Minerva McGonagallová

Minerva McGonagallová je postavou z knižní série Harry Potter. Patří mezi nejlepší čarodějky, je jedna ze sedmi registrovaných zvěromágů (bere na sebe podobu mourovaté kočky). Má černé vlasy svázané v drdolu a nosí smaragdově zelené šaty. V mládí studovala v Nebelvírské koleji. Po Albusi Brumbálovi se stala učitelkou přeměnování a ředitelkou Nebelvíru. Vyučuje v Bradavicích už 39 let. Byla s Brumbálem, když svěřoval Harryho do péče Dursleyových. McGonagallová se stala i zástupkyní ředitele. Nikdy neměla ráda profesorku Dolores Umbridgeovou,která jeden čas působila na škole jako inspektorka a později prakticky jako ředitelka. Minerva je přísná ale spravedlivá a i když nenápadně,snaží se Harrymu pomoci.

bf


Severus Snape

V Bradavicích byl zařazen do koleje Zmijozel. Byl znám svým nadšením pro černou magii a vynikal také v předmětu lektvary; jeho tehdejší učitel Horacio Křiklan ho spolu s Lilly Potterovou  pokládal za jednoho ze svých nejlepších studentů. Většina jeho přátel ze zmijozelské koleje se podle Siriuse Blacka později stala smrtijedy.
Mezi ním a otcem Harryho Pottera Jamesem a jeho přáteli, tzv.Poberty , panovala nesmiřitelná nenávist. Často se vzájemně napadali kletbami - přesto mu James  jednou zachránil život, když upadl do smrtelné léčky nastražené Siriusem Blackem . Toto dávné nepřátelství je zřejmě jedním z důvodů nenávisti k Harrymu Potterovi.

d


Vánoce (fotky) ;)

11. december 2010 at 10:10 Myself
zz

My favorite stars :)

9. december 2010 at 19:22 Myself
Jméno: Selena Marie Gomez
Povolání:
Herečka, zpěvačka
Věk:
16
Datum narození: 22.7. 1992
Místo narození:
New York City, New York, USA
Znamení:
Rak

Životopis:
Jmenuje se Selena Marie Gomez .Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo. Také hrála ve filmu Moderní popelka 2- zde si zahrála hlavní roli. Je i roztleskávačka.


Jméno: Demetria Devonne Lovato
Povolání: Zpěvačka,herečka,pianistka,kytaristka,skladatelka písní
Věk: 16 
Datum narození: 20.8. 1992
Místo narození: Dallas,Texas,USA
Znamení: Lev

Životopis:
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.

Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.

31.března vyjde(v Americe) D´ont Forget Deluxe, bude tam všech 11 písní z D´ont Forget , takže i hity jako Get back nebo Lala land a plus 2 nový písničky, jedna z nich Bude Lo que soy (this is me). Dále tam je bonus pro fanoušky a to DVD kde jsou záběry ze zákulisí tour s Jonas Brothers, videoklipy a mnoho dalšího.
Jméno: Taylor Daniel Lautner
Povolání:
Herec
Věk:
18
Datum narození: 11.2. 1992

Místo narození:
Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení:
Vodnář   
Výška:
179 cm

V 6.ti letech začal dělat karate a ani o rok později začal vyhrávat ceny 
na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata
a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.
Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v episodách My wife and kids (2001), Kalifornské léto (Summerland)
(2004) nebo The Bernie ma show
(2001). Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.

První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy Taylor dostal roli ve filmu Dobrodružství žraločáka

a Lávovky
. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film Stmívání
(2008)

gtzJméno: Miley Ray Cyrus ( rodným jménem Destiny Hope Cyrus )
Povolání: zpěvačka,herečka,textařka
Datum narození: 23.11. 1992
Místo narození: Nashville, Tennessee

Je známá hlavně díky účinkování v Disney Channel sériích Hannah Montana. Po úspěchu seriálu, byl v říjnu 2006 vydán soundtrack, v němž Miley nazpívala 8 písní. Její sólová hudební kariéra započla vydáním jejího debutového alba Meet Miley Cyrus, 23. června 2007, které obsahovalo její první top ten singl "See You Again". Její druhé album, Breakout, bylo vydáno 22. července 2008. Breakout je jejím prvním albem, které nemá nic společného s Hannou Montanou. Obě alba debutovala na prvním místě na Billboard 200. V roce 2008, účinkovala ve filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. Miley také nadabovala postavu Penny ve filmu

Bolt
a nahrála píseň "I Thought I Lost You", za kterou získala nominaci na Zlatý Glóbus. Poté účinkovala ve filmu, inspirovaného TV sériemi, Hannah Montana: The Movie, který měl premiéru 10. dubna 2009. V roce 2008 byla v časopisu Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes ji udělil 35. místo v žebříčku "Celebrity 100" s výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008. V roce 2009 si polepšila a postoupila na 29. místo.Miley má 5 sourozenců. Její starší sourozenci Trace a Brandi jsou děti Tish z jejího předchozího vztahu, kteří byli adoptováni Billy Rayem, když byli velmi mladí. Trace je zpěvák a kytarista elektro-rockové skupiny Metro Station, zatímco Brandi hraje na kytaru na koncertech Miley a založila kapelu spolu s Megan Park, hvězdou z The Secret Life of American Teenager. Miley má také také staršího nevlastního bratra, Christophera Codyho, z otcova předchozího vztahu. Dále má mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah. která je také herečkou. Miley je vnučkou politika Rona Cyruse. Rodiče jí dali jméno Destiny Hope, protože věřili, že by mohla dokázala velké věci. Později dostalapřezdívku "Smiley", protože jako malá stále smála. Navštěvovala Heritage Middle School, kde byla roztleskávačkou. V současné době navštěvuje školu Options For Youth a učí se svým soukromým učitelem na natáčení jejího seriálu. Miley vyrostla na farmě jejích rodičů mimo Nashville, kde navštěvovala kostel The People's Church.
Jméno: Robert Pattinson
Povolání: Herec,zpěvák
Datum narození: 13.05.1986
Místo narození: Londýn,Anglie,Velká Británie
Znamení: Býk

Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark Marnosti(Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.
A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.
A v roce 2006 dostal hlavní roli ve filmu The Haunted Airman,kde hraje Tobyho Jugga, pilota ve druhé světové válce, který je postřelen a následně ochrne. Dostane hrozný nervový šok a v podstatě zešílí.
Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.
V roce 2008 podal skvělý herecký výkon ve filmu Twilight (Stmívání), kde si zahrál jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena, který se zamiluje do půvabné Isabelly Swan- Kristen Stewart.

Jméno: Kristen Stewart
Povolání: herečka,zpěvačka
Datum narození: 9.04.1990
Místo narození: Colorado,USA
Znamení: Beran


Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.
Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura:Vesmírné dobrodružství(režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...
Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.
Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.
Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahrála jednu z hlavní role Isabellu Swanovou(Bella), která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).
Jméno: Ashley Michele Greene
Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jackonsville, Florida, USA
Znamení: Ryby
Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce ji proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.
Ashley se narodila v Jacksonville na Floridě Joe a Michele Greenovým.
Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, dyž byla v 10. třídě. V sedmnácti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.
Má maldšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville.
Greeneová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.
Původně chtěla být Greeneová modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy.
Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.
Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například v Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Greeneová si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Sephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior
Jméno:Nikki Reed
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 17. 05. 1988
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
ZnameníBýk

Život této mladé herečky je na její věk celkem pestrý. Jako malá byla stydlivá a "ležela" často v knížkách. Ve 12-ti letech se však dostala ke skupině děvčat, které nešly zrovna příkladem. Její do té doby hezký vztah s matkou začal skřípat a Nikki začla experimentovat s drogama, sexem a nějaké ty krádeže..
Catherine Hardwicke, umělkyně, která se chtěla stát režisérkou a spisovatelkou, dlouho randila se Sethem Reedem a po rozdělení přišla s Nikki styku. V roce 2002 začala s Nikki spolupracovat na scenáři filmu. Nejprve z toho měla vzniknout lehčí komedie, ale vznikla Třináctka, který byl napsán vlastně podle skutečné události, kterou Nikki prožila. Nikki a Catherine dokončily dílo během 6-ti dnů o zimních prázdninách.
Film je částečně rebelský, autobiografický, dramatický a zobrazuje divoký život dívky, která se stává ženou a navazuje vztah k drogám, sexu, krádežím.. Hlavní charakter Tracy, který ztvárnila Evan Rachel Wood, byl vlastně vytvořen podle Nikki, která hrála divokou, rebelskou holku, která jí ve skutečnosti "zkazila".
Nikki je velmi talentovaná a po celkem úspěšném filmu natočila další, například: Legendy z Dogtownu, Úkladná vražda a také si střihla roli v americkém seriálu The O.C.


Lidi

6. december 2010 at 16:17
Tyler Crowley
Stav: Člověk
Datum narození: 1988
Původně pochází z: Forks, Washington
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 185 centimetrů
Fyzický popis: Opálenější než ostatní teenageři z Forks
Povolání: V současné době zapsaný na Střední školu ve Forks
Koníčky: Atletika
Osobní historie: Tyler je dosti populární kluk. On si vynutí bellinu pozornost a požádá jí o tanec, vytvořil si domněnku, že ona by namísto toho šla raději na stužkovací slavnost s ním. Tyler řídil dodávku, která na parkovišti u školy málem rozmačkala Bellu.

ff


Eric Yorkie
Stav: Člověk
Datum narození: 1988
Původně pochází z: Forks, Washington
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Hnědá
Výška: 191, 5 centimetru
Fyzický popis: Vlasy které vždy vypadají mastné - špatná pleť
Povolání: V současné sobě zapsaný na Střední škole ve Forks
Osobní historie: Jeden z davu kterým se Bella na první pohled líbila. Eric byl první ve škole, kdo Belle nabídl pomoc. On jí dokonce pozval na ples ale Bella ho odmítla stejně jako všechny další. Eric má dívku v Novém měsíci.

ff

Charlie Swan
Stav: Člověk
Datum narození: 1964
Původně pochází z: Forks, Washington
Povolání: Policejní náčelník
Rodinní příslušníci: Dcera - Isabella Swanová, Ex-manželka - Renée Dwyerová
Koníčky: Rybaření
Auto: Policejní auto
Osobní historie: Charlie a Renée nebyli nijak dlouho oddáni. Jejich dcera, Bella, se narodila v září roku 1988 a oni se rozvedli v březnu roku 1989. Ačkoli teď už je rozvedený sedmnáct let, nikdy opravdu nezapomněl na svou ex-manželku.
Když byla malá, Bella jezdila na návštěvu na jeden měsíc v létě. Když jí bylo čtrnáct, zarazila to a vyžadovala prázdniny s jejím otcem někde jinde. Oni obvykle jezdily do Kalifornie. Když se Renée znovu vdala, Bella cítila potřebu poskytnout své matce nějaký čas o samotě s jejím novým manželem a odjela žít s Charliem do Forks. Charlie udělal všechno, co mohl, aby se Bella cítila jako doma, dokonce ji koupil auto.
Charlie je policejní náčelník ve městě Forks.

gg


Renée Higginbotham Dwyerová
Stav: Člověk
Datum narození: 1968
Původně pochází z: Phoenix, Arizona
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Fyzický popis: Vypadá jako Bella, ale s krátkými vlasy a mimickými vráskami.
Rodinní příslušníci: Dcera - Isabella Swanová, Manžel - Phil Dwyer, Ex-manžel - Charlie Swan
Osobní historie: Renée a Charlie nebyli nijak dlouho oddáni. Jejich dcera, Bella, se narodila v září roku 1988 a oni se rozvedli v březnu roku 1989. Přestěhovala se do Riverside v Californii, dokud Belle nebylo pět let, a tehdy se přestěhovala do Phoenixu, Arizona, kdy dodnes stále žije.
Okolo roku 2004 ona potkala a zamilovala se do druholigového hráče baseballu, který se jmenoval Paul Dwyer, kterého si později vzala. Bylo pro ně těžké trávit spolu čas, když on byl vždy na cestách a ona musela zůstat doma s Bellou. Bella se rozhodnula, že se přistěhuje za otcem, uvolní Renée, aby mohla cestovat spolu s jejím novomanželem.
Ona je navzdory svému věku popsána spíš jako dítě než jako dospělá. Ona je svobodomyslné povahy a častokrát zapomnětlivá.

ass


Jessica Stanleyová
Stav: Člověk
Datum narození: 1988
Původně pochází z: Forks, Washington
Barva vlasů: Hnědá
Výška: 155 centimetrů
Fyzický popis: Drobná, ale její divoké, kudrnaté vlasy tento fakt vyvažují.
Povolání: V současné době zapsaná na Střední školu ve Forks
Rodinní příslušníci: Jedináček - její mamka je městská drbna
Osobní historie: Jessika je štěbetalka. Ihned se skamarádila s Bellou, sdělila Bella fakta o Cullenových její první den ve škole. My víme, že někdy chovala pobláznění k Edwardovi a dokonce i možná se ho pokoušela přimět, aby ji pozval ven. Nyní chodí s Mikem Newtonem.


ee


 Isabella Swanová
Stav: Člověk
Narození: 13. září 1987
Původ:Phoenixu, Arizona
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí:Hnědá
Výška: 162 cm
Fyzická popis:Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar.Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá, váží okolo 52 kilogramů.Ráda si kouše nehty.
Charakteristický rys: Magnet na nehody
Povolání:Je zapsaná na Střední školu ve Forks-chystá se na vysokou,brigáda v Newtonově prodejně sportovních potřeb.
Rodina: Matka-Reneé Dwyerová, nevlastní otec-Phil Dwyer, otec-Charlie Swan
Přezdívky: Bella,Bells
Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup,opravená motorka
Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem.Ten ji koupil náklaďáček a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.
Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil dojmem,že ji nenávidí,přitom mu jenom sladce a neodolatelně voněla.Tím začal jejich zamilovaný příběh.
Po nějakém čase Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme ho jako upíra. Několikrát ji zachrání život-bere to jako své poslání. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.
Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stane velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do toho kultu. Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.
Alice se ale brzy vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít.Jedou tudíž do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Volturiemi. Vrátí se do Forks se slibem, že se z Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud si ho vezme…

e

Angela Weber
Stav: člověk
Datum narození: 1988
Původně z: Forks
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Hnědá
Výška: 182 cm
Povolání: Studentka
Rodinní příslušníci: Její otec je luteránský ministr a má dva hlučné mladší bratry
Osobní historie: Angela s Bellou vychází dost dobře. Byla s ní na nakupovacím výletě v Port Angeles. Potom co se Bella probrala ze svého zombie stavu jí Angela přijala bez problémů zpět.

w

Volturiovi

6. december 2010 at 15:53


Jane Volturi

Stav: upír
Původně z:
 Volterry v Itálii
Barva očí: upíří burgundská červená
Fyzický popis: Velice malá s rovnými, bledě hnědými krátce střiženými vlasy. Spíše štíhlé a hermafroditické postavy s obličejem příliš krásným pro chlapce. Má široké oči, plné rty a hlas jako dítě.
Speciální talenty: může způsobit bolest myšlenkami
Rodinní příslušníci: dvojče Alec
Osobní historie: Volturi měli své oči na Jane a Alecovi, ale čekali aby byli starší až je přemění. Když je vystrašení lidé chtěli upálit na kůlu, Aro byl pro změnit je ačkoli byli ještě mladí.
54

 Heidi Volturi
Stav: Upír
Datum narození:
Datum změny:
Původně pochází z: Voltera, Itálie
Barva vlasů: Mahagonová
Barva očí: Fialová (modré kontatktní čočky na rudých očích)
Výška: 175 cm
Příčina přeměny:
Povolání: Lovec u Volturiových dalo by se to nazvat též jako návnada na turisty
Fyzický popis: Velmi hezká s lesklými, dlouhými mahagonovými vlasy. Její oči vypadají jako kdyby nosila modré kontaktní čočky na rudých očích.


c

 Alec Volturi
Stav: upír
Datum změny:
 neznámé, ale byl velice mladý.
Původně z: Volterra v Itálii
Barva vlasů: tmavě hnědá
Barva očí: upíří červená burgunská
Výška: dost malá
Fyzický popis: Skoro identický s Jane s trochu tmavšími vlasy a ne tak plnými rty.
Speciální talenty: Alecův dar je silnější než Janin, ale my nevíme co to je. My víme že to je protože jeho dar je pro strážce Volturi neporazitelný.
Povolání:
Rodinní příslušníci: sestra dvojče Jane.
Osobní historie: Volturi měli své oči na Jane a Alecovi, ale čekali aby byli starší až je přemění. Když je vystrašení lidé chtěli upálit na kůlu, Aro byl pro změnit je ačkoli byli ještě mladí

d


Marcus Volturi
Stav: Upír
Datum narození: 1000 před Kristem
Původně pochází z: Itálie
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Fyzický popis: Marcus má velmi bledou pokožku, která je skoro průsvitná. Je podobná cibulové slupce. Jeho vlasy jsou velmi dlouhé a černé jako uhel. Když se pohybuje, vypadá to, jako kdyby se vznášel.
Výjimečné nadání: Může vidět vztahy
Rodinní příslušníci: Vůdce Volturiových společně s Caiem a Arem.
Osobní historie: Jeden ze tří upírů z Itálie, kteří žili, jak to Edward popsal, velmi vzdělaný a civilizovaný život. Carlisle na ně narazil, když sám pátral po pravdě ohledně jeho přirozenosti. Ti italští upíři se snažili Carlislea odnaučit "jeho averzi k přirozenému zdroji potravy," ale neuspěli. Jejich podoba byla namalována v několika Solimenových malbách.
Marcus ztratil svou družku v bitvě. Tahle ztráta ho v průběhu století proměnila do apatické živé mrtvoly, jakou je dnes.
Když se Marcus poprvé setkal s Bellou a Edwardem, byl překvapen intenzitou jejich vztahu. Mentálně se podělil o tuto informaci s Arem a nikdy nepronesl jediné slovo.

                                      


Aro Volturi
Stav: Upír
Datum narození: 1000 před Kristem
Původně pochází z: Itálie
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Upíří karmínově červená ale zamlžená a mléčná
Fyzický popis: Aro má velmi bledou pokožku, která je skoro průsvitná. Je podobná cibulové slupce. Jeho vlasy jsou velmi dlouhé a černé jako uhel. Když se pohybuje, vypadá to, jako kdyby se vznášel.
Výjimečné nadání: Může ve tvé mysli přečíst tvou minulost, ale potřebuje se nejdřív té osoby dotknout.
Povolání: Aro uchovává pro Volturiovi dějiny.
Rodinní příslušníci: Vůdce Volturiů společně s Marcem a Caiem.
Osobní historie: Jeden ze tří upírů z Itálie, kteří žili, jak to Edward popsal, velmi vzdělaný a civilizovaný život. Carlisle na ně narazil, když sám pátral po pravdě ohledně jeho přirozenosti. Ti italští upíři se snažili Carlislea odnaučit "jeho averzi k přirozenému zdroji potravy," ale neuspěli. Jejich podoba byla namalována v několika Solimenových malbách.
On je jeden z vůdců Volturiových a je výjimečně nadaný. Jeho schopnost číst myšlenky je mnohem dokonalejší, protože může slyšet každou myšlenku, kterou jsi kdy měl. Ale potřebuje se tě dotknout, aby slyšel tyto myšlenky. Nemůže je slyšet ze vzdálenosti.
Je známo, že Aro vyvraždil celou vesnici, když se snažili upálit Jane a Aleka na hranici za čarodějnictví. Chtěl, aby byli starší, než budou přeměněni. Vesničané ho přinutili jednat dříve, než chtěl.
Aro odmítl pomoct Edwardovi se zabít, když poprvé žádal o pomoc. Aro se vždy zajímal o Edwardovo nadání a snažil se ho přemluvit, aby se přidal k Volturiovým namísto spáchání sebevraždy. Dovolil Edwardovi vzít Bellu zpátky do Forks s příslibem, že bude záhy přeměněna.
Aro jedná jako mluvčí za zbytek Volturiových.


jCaius Volturi
Stav: Upír
Datum narození: 1000 před Kristem
Původně pochází z: Itálie
Barva vlasů: Bílá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Fyzický popis: Caius má velmi bledou pokožku, která je skoro průsvitná. Je podobná cibulové slupce. Jeho vlasy jsou dlouhé na ramena, stejně bílé jako jeho pokožka. Když se pohybuje, vypadá to, jako kdyby se vznášel.
Rodinní příslušníci: Vůdce Volturiových společně s Marcem a Arem.
Osobní historie: Jeden ze tří upírů z Itálie, kteří žili, jak to Edward popsal, velmi vzdělaný a civilizovaný život. Carlisle na ně narazil, když sám pátral po pravdě ohledně jeho přirozenosti. Ti italští upíři se snažili Carlislea odnaučit "jeho averzi k přirozenému zdroji potravy," ale neuspěli. Jejich podoba byla namalována v několika Solimenových malbách.
Jako jediný z vůdců Volturiových Caius byl neústupný ohledně toho, že Belle nebude dovoleno opustit Itálii naživu. Když bylo zjištěno, že Edward plánoval Bellu přeměnit, Caius byl zklamaný, ale Aro ho ujistil, že se je znovu pokusí přesvědčit, aby se přidali k nim.

                              Felix
Stav: Upír
Narozen:
Přeměněn:
Důvod přeměny:
Barva vlasů: Černá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Výška:
Povolání: Člen gardy Volturiů
Fyzický popis: Olivová pleť, která vypadá podivně v kombinaci s jejich křídovou bledostí. Vlasy má ostříhané nakrátko. Jejich dohovky byli na okrajích zbarveny sytě do karmínova a postupně temněli až k černé.

g
Demetri
Stav: Upír
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Upíří karmínově červená
Povolání: Člen gardy Volturiů
Fyzický popis: Olivová pleť, která vypadá podivně v kombinaci s jejich křídovou bledostí. 

f


Cullenovi (Hale)

6. december 2010 at 15:01
Carlisle Cullen

Celé jméno: Carlisle Cullen
Datum narození: čtyřicátá léta sedmnáctého století
Pochází z: Londýn, Anglie
Fyzická popis: Velmi pohledný, jako filmová hvězda
Výjimečné nadání: soucit
Koníčky: medicína - může lehce odolat lákadlu lidské krve
Auto: černý Mercedes S55 AMG

Osobní historie: Syn anglikánského pastora, Carlisle byl vychován za časů náboženského pronásledování. Jeho otec vedl hony na čarodějnice, vlkodlaky a upíry všechno jménem vymícení zla na světě. Když jeho otec zestárl, Carlisle byl pověřen vedením pronásledovacími raziemi. Carlisle nebyl tak nadšený zabíjením jako byl jeho otec, ale on byl dostatečně chytrý, aby odhalil skupinu skutečných upírů, kteří žili v městských kanálech. Nachystal past na upíry a jednoho vyslídil. Carlisle si myslí, že ten upír měl příliš velký hlad, aby utekl, vědomě se rozhodl zaútočit. Upír se vrhl na Carlislea a nechal ho krvácejícího na ulici, poté zabil dva muže a třetího si odtáhl s sebou.
Věděl, jak bude reagovat jeho otec, Carlisle se doplazil do sklepa a na tři dny přeměny se zahrabal do hnijících brambor. Když se vynořil, byl upírem. Zezačátku se snažil sebe zničit.


ff


Esme Cullen
Celé jméno: Esme Anne Platt Evenson Cullen
Pochází z: Columbus, Ohio
Upírka X člověk: Upírka
Datum přeměny: roku 1921

Povolání: Restaurování starožitností
Osobní historie: V roce 1911, si Esme zlomila nohu, spadla ze stromu, na který vyšplhala. Její rodina žila na farmě na předměstí Columbusu. Místní doktor byl pryč, a už bylo po setmění, když ji přivezli do nemocnice. Ošetřoval ji Dr. Cullen. Byl to jeho poslední měsíc ve městě. Ona se nikdy nezotavila s tohoto zážitku.
Esme byla poslední, která se ještě neprovdala. Uvažovala o tom, že se přestěhuje na západ, aby se stala učitelkou, ale její otec si nemyslel, že je vhodné pro dámu, aby žila sama v divočině. Syn rodinného přítele, muž s dobrými vyhlídkami, si ji chtěl vzít, a její otec ji nutil, aby to přijala. Byla lhostejná k Charlesovi Evensovi, ale nepostavila se proti němu. Provdala se za něj roku 1917 ve věku 22 let, a rychle zjistila, že to bylo špatné rozhodnutí. Charlesova veřejná tvář byla velmi odlišná od jeho domácí; týral ji. Její rodiče ji poradili, aby byla dobrou manželkou a mlčela. Když byl povolán do boje první světové války, byla to pro ni obrovská úleva. Když se v roce 1919 vrátil, bylo to úděsné.
Krátce po jeho návratu, Esme zjistila, že je těhotná. Těhotenství bylo Esmin katalyzátor k útěku. Nemohla dopustit, aby dítě přivedla na svět do tohoto domova. V roce 1920 utekla, aby žila se svou druhou sestřenicí v Milwaukee, pak se přestěhovala dál na sever, když informace o místu pobytu pronikla k jejím rodičům. Snadno zapadla, předstírala, že je jednou z mnoha válečným vdov. Učila ve škole v nepočetné komunitě u Ashlandu. Když její děťátko roku 1921 zemřelo následkem plicní infekce, jen pár dní potom, co se narodilo, ona skoro nic neopustila. Neměla ani tušení, že Carlisle pracoval v malé nemocnici v Ashlandu, když skončila z útesu v okolí města. Carlisle si ji pamatoval, ovšem, jako šťastnou dívku, kterou byla v šestnácti. Nechtěl, aby zemřela a tak ji zachránil.
Když otevřela oči, po vší bolesti, a spatřila obličej, který během desetiletí nikdy nezapomenula, utišila se. Ani nebyla rozrušená, když zjistila, že se stala upírem, ale nevypořádala se s tím tak snadno jako Emmett. Přesto byla šťastná, že je s mužem-upírem svých snů. Ona vždy cítila mateřskou bolest, a protože byla fyzicky nejstarší z Cullenů, zapadla do mateřské role.


                                       Alice Cullen
Celé jméno:
Mary
Alice
Brandon
Cullen
Datum narození:
někdy kolem roku 1901
Upírka X člověk:
Upírka
Pochází z:
Biloxi, Mississppi
Její nadaní:Vidí budoucnost (Předtím než se stala upírem, byla zavřená v blázinci kvůli tomuto nadání.)
           
Osobní historie:
Alice byla držena v ústavu pro duševně choré kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stala se chráněnkou upíra, který pracoval v budově. James- upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír. Jakmile mu (upírovi pracujícímu v blázinci) bylo jasné, že po ni James jde, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil toho druhého upíra (pracujícího v blázinci). Alice neměla žádnou vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu.
V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Pátral po někom a Alice mu poskytla pomoc. Jeden druhého našli někdy v roce
1948 a
roku 1950 Alice našla Carlislea pomocí svého nadání. Od té doby se stali členy rodiny Cullenových.
Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jen jednou.
Alice s Bellou Swanovou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím Bellina přátelství s Edwardem (Alicinym nevlastním bratrem). V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil informovat Bellu. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.

áJasper Hale
Celé jméno:
Jasper Whitlock Hale
Datum narození:
1843
Upír X člověk:
upír
Pochází z:
Texasu
Charakteristický rys:
Schopný manipulovat emocemi lidmi okolo sebe
Zájmy:
Zaujatý studentským úsilím

Osobní historie:
Jasper sloužil jako major v armádě v průběhu Občanské války("sever proti jihu"). Upírská "rodina" (tři upírky), která ho přeměnila v roce 1863 byla velmi odlišná od Cullenů v jejich dietních návycích - oni se krmili lidmi. Jasper byl deprimovaný nad svým způsobem života a hledal něco lepšího. Jeho hledání ho v roce 1948 zavedlo k Alici, následovně roku 1950 ke Carlieslemu.
Jasper zakusil ty nejtěžší časy s životním stylem, který ustanovila rodina Cullenů. Vyhýbal se kontaktům s lidmi, protože ho lákalo víc než ostatní napít se z nich. Chodit do školy je těžký oříšek, ale on to dělá pro Alici.
Udělá cokoli pro Alici, protože ona je celý jeho život. I když se chová k ostatním členům rodiny s respektem, není s nimi úzce spjat způsobem, jakým je k Alici.
Jasper používá příjmení Hale, protože on a Rosalie vypadají natolik podobně, že se lidé domnívají, že jsou to dvojčata. Upíří mají sklony jít ruku v ruce s čímkoli, v co lidé chtějí uvěřit. Rosalie trvá na používání Hale jako příjmení, a proto ho také Jasper přijal za své.

                                                  


Rosalie  Hale
Celé jméno:
Rosalie Lillian Hale
Stav:
upír
Datum narození:
v roce 1915
Pochází z:
Rochestr, New York
Charakteristický rys:
houževnatost
Zájmy:
mechanické - vrtání se v autech
Auto:
červený kabriolet BMW M3

Osobní historie:
Bude to prozkoumané v Zatmění - Rosalie se dostala do rodiny Cullenů jako družka pro Edwarda v roce 1933. Avšak ti dva nikdy na sebe navzájem nereagovali jako na něco jiného než jako bratr a sestra. V roce 1935 Rosalie objevila Emmetta napadeného medvědem a odnesla ho k Carlisleovi, aby ho zachránila. Veřejně se několikrát provdala za Emmetta, když se chystá předvádět a aby se byla zahrnuta pozorností. Rosaliina skutečná definice jejích znaků je její krása. Skoro jako Emmettova síla - oni jsou oba více tělesnější než intelektuální, což z nich dělá perfektní protějšky.
Byla to Rosalie, kdo řekl Edwardovi, že je Bella mrtvá a tím u něj spustila misi se zabít. Později se omluvila. Je také jediná z Cullenů, kdo nehlasoval pro laskavost, aby se Bella stala upírem a tvrdí, že to není volba, kterou dělá pro sebe. Rosalie také jako jediná se nikdy nesmířila s tím co se z ní stalo, v době kdy musela zemřít byla absolutně šťastná a proto nechce aby se Bella také změnila.


                                   Emmett Cullen

Celé jméno: Emmett McCarty Cullen
Datum narození: 1915
Upír X člověk: upír
Pochází z: Tennessee
Záliby: soutěžení jakéhokoli druhu
Auto: červený džíp Wrangler

Osobní historie: V roce 1935 Emmett byl na lovu v horách Tennessee, když byl napaden medvědem. Byl velmi blízko smrti, ale Rosalieho našla a odnesla ho ke Carlisleovi, aby ho zachránila. Emmett popisuje tu událost jako zachránění andělem, který ho potom odnesl k Bohu. Jakmile se bolest vytratila, Rosalie a Carlisle mu vysvětlili situaci, a k jejich překvapení, celá upírská záležitost ho nezneklidnila. Jeho vlastními slovy:" Ale pokud Carlisle a Rosalie, můj anděl, byli upíři, jak hrozné by to mohlo být?" Zpočátku měl problémy s pravidly a při několika příležitostech ochutnal lidskou krev.
Oženil se s Rosalie, a oženil se s ní několikrát pro efekt. Emmett udělá cokoliv, aby učinil Rosalii šťastnou, a jelikož Rosalie má ráda šťastnou pozornost a chystá se předvádět, mají svatbu za každé uplynutí několika let. Častokrát on a Rosalie žijí odděleně od ostatních jako novomanželský pár.    
                  Edward Cullen
 Celé jméno:
Edward Anthony Masen Culen

Datum narození:
20. června, 1901

Pochází z:
Chicaga, Illinois

Upír X Člověk:
upír

Zvláštní schopnosti:
Umí číst myšlenky (všem až na Bellu)

Rodina:
Edwarda a Elizabeth Masenových

             
adoptivní rodiče Carlisle a Esme Cullens

Sourozenci:
Alice a Emmett Cullenovi, Rosalie a Jasper Halsovi

Koníčky:
sbírání aut, hra na klavír.

Osobní historie:
Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.
Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala jako že "ví", že Carlisle by ho zvláštním způsobem mohl zachránit a poprosila ho, aby to udělal.
Od té doby, Edward vystupoval jako Carlisleův adoptivní syn, než se jeho rodina rozrostla do své současné velikosti. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi. Miluje, rychlou jízdu autem, a jako koníčka má sbírání aut.
Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme Cullenovi. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esme, kteří ho zpátky přivítali s otevřenou náručí.
Okolo roku 1936 se Edward se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiány, kteří měli schopnost se přeměnit ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.