Fan Fictions about One direction

Reklamy SEM jinak ignoruju


Large


Kniha stmívání

7. november 2010 at 9:38třčtř
Hrdinkou tohoto příběhu je sedmnáctiletá Isabella Swanová.Čekáte že je to krásná,vtipná,společenská dívka se kterou nikdy není nuda a je vždy obklopena partou přátel?Omyl.Bella je docela obyčejná nesmělá dívka,tedy až na to,že je více či méně outsiderka a k tomu ještě hrozně nemotorná,nedokáže přejít po rovném,stabilním povrchu aniž by o něco zakopla.

Bella žila s matkou Reneé ve slunném Phoenixu,ale poté co si její matka vzala Phila profesionálního hráče amerického fotbalu,který hodně cestoval,rozhodla se přestěhovat ke svému otci.Charlie strávil život v malém a deštivém městečku na Olympijském poloostrově,ve Forks.

Bella si pomalu zvyká na absenci sluce a nastoupí na střední školu,kde se jí dostává nechtěné pozornosti  a nepříjemně zvědavých pohledů.Seznámí se se spolužáky a hlavně potká rodinu,která jakoby vypadla ze stránek módních časopisů a filmových pláten-Cullenovi.Hlavně jeden z nich ji vážně zaujme,a to Edward Cullen,soused z hodin biologie,který jí zřejmě nenávidí,ovšem nic není jak se zdá.

Poté  co se nejmladší Cullen po týdnu objeví ve škole a zachrání jí život,je nepřátelství pryč a dva mladí lidé si pomalu tvoří pouto.v cestě jim ale stojí jeden nepodstatný detail,Edwardova rodina skrývá před  světem temné tajemství své upíří existence.

Ani toto ovšem nedokáže zhatit Bellinu a Edwardovu lásku.A tak nikdo není v bezpečí,ani Bella člověk, který je Edwardovi nejdražší.Milenci balancují na ostří nože mezi touhou a hrozným nebezpečím.Mezi Belliným životem a smrtí,aniž by tušily,ke které straně se vrtkavý osud přikloní.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement